

k čemu těžkou brigádu v 21století vždyt všichni vědí jak dopadli tanky na ukrajině. To je přesně ono my budeme kupovat blbosti za ml a pak nás někdo napadne a my se budeme bránit tankama. Ať si blbost vybuduje někdo jiný s tím bych zásadně nesouhlasil a hlavně až nás někdo napadne tak se na nás všichni vyprdnou to si snad každy pamatuje z minulosti. Já už bych nikomu nevěřil tak že raději vybudovat robustní dronovou armádu a je vyřešeno a raketové systémy nic víc nepotřebujeme.

Díky šášovi Kolářovi v se rozvrátí celá republika, když chce ,aby prezident válčil s vládou. Tak si pogratuluj ono se ti vrátí neboj karma je zdarma. Hlavně ,aby Kolář mohl chodit na hrad další čtyři rok. Je mi jasný, že guma Pavel se ovládá lehce. To by Ti se Zemanem nevyšlo, protože je dvakrát chytřejší než ty viď a tokové chytráka by vykopnul z hradu.

No když je prezident dosadil na teplá místečka tak co jim zbývá. To je přece jasné, že mu jsou zavázaný a to může opozice říkat co chce a pan prezident Kolář, protože takhle to přesně může rozjet kampaň naplno

Aby se z toho prezident nerozbrecel. Aha hlavne ze on od zacatku pomlouva vladu v zahranici kde muze. On s tim zacal tak sklizi co zasel. Kdyby jste to aspon psala objektivne na novinkach tezko to by jste byla bez vyplaty 🙂 komedie na novinarinu

Ted tleskej jednou se vam to vrati jak bumerang to se neboj
5