

Pro mne sou vsechny vlady stejne. Nikomu nejde o lidi a proc taky?! Za me by stat mela vest vitezna strana voleb i kdyby vyhrala se 12% a zadne koalice, kazdej by pekne vedel kdo kde jaky bordel udela a meli by po srande. U me by hlas dostala strana ktera ktera odmitne islam nebo veskere nabozenstvi a socialni vyzirky, protoze jine vetsi veci jdou asi mimo me ...

Boha to je teda kriku a nalepkovani. Vzdyt vetsina lidi ani ct nesleduje uz vubec ne zpravy ct, to tak ct sport ma sledovanost a to nejsem sportovni fanda.
I kdyby ti co podporuji stavku meli pravdu, tak ja chci mit moznost vsechny ct i rozhlas smazat ze svych prijimacu aniz bych je musel platit aby to bylo fer.
2