

Pane prezidente, Vaše komoušské návyky se dnes zase nosí. Vy jste, jak je Vám podsouváno, nepřevkékl kabát, současní progresivisté rovná se komouši za socialismu. I když si hrají na to, že ne. Navíc, Vaše bonzy soudům nesvědčí o tom, že jste člověk na svém místě. Chlap se obhájí sám. Bonzák je zbabělec.

Svým způsobem má Macinka pravdu. Jestli má jet prezident na "véču" má řešit "lampárna", a ne Ústavní soud. Btw. na vojně za komančů (zaplať pánbůh, pouze základní vojenská služba), bylo bonzáky opovrhováno. Normální muži si to spolu vyřikaj. Někdy "vyhraješ", někdy "prohraješ". Prezident bonzák je něco odporného. Žádný z našich postrevolučních prezidentů, ať byli sebevíc neoblíbeni, se k tomuto srabovství nesnížil!

Problém je spíš v názvosloví. To co je dnes nazýváno "krajní pravice" byla ještě před cca 15ti lety klasická středo-pravice. Dnešní označení "krajní pravice" zavedl, bohužel celoevropský", mainstream ovládaný levicovými progresivisty.

Komunistickej kariérní lampasák. Vpravó v bok, vlevó v bok, čelém vzad, k pocťé zbraň, plížením vpřed. Kdo byl za komoušů na vojně, tak poznal, co je tento druh lidí zač. A nám to 35 let po pádu komoušů vládne. O tom se mi po 89 nezdálo ani v nejhorším snu!

Byl jsem na základní vojenské službě za komoušů v pozdní době normalizace. 90 % lampasáků bylo inteligenčně mimo, těch zbylých 10 % byli chytří, ale kariéristé, kteří šli "přes mrtvoly". Našeho prezidenta řadím do té druhé kategorie. A progresivisté mají z tohoto bezpáteřního kariéristy pána boha (tímto se omlouvám veřícím, za toto přirovnání).

Docela by mne zajímalo; jaká je úspěšnost těchto zlatokopek v dalším životě. To opravdu existuje tolik mužů, že poptávka i nabídka jsou vyrovnané?
1