

Koho by chtěl zastupovat, konkrétně? KSČ, VARŠAVSKOU SMLOUVU, SSSR, NATO, BRUSEL, INSTITUT, COLT, nějak si nemůžu vzpomenout, jak se ten zmetek ocitl na trůnu po Karlovi IV, chodí po chodbách kde chodíval T.G.M. Je to veliká ostuda, co jsme to dovolili?

Co to je za blábol? Ukrajina tahá lidi na ulici, tam dostanou bitku v autě a dobívají své ztracené města, kraje a vyhrávají na celém území se zdviženou pravicí pochodují krajinou a co Rusko? Utíká bez lidí z pozic a nemají dodávky a lidi na bití, tedy na verbování, no? 😉😅😁🫣

No někdo by si mohl myslet, že obohacování Uranu musí být kvůli jaderné zbrani, ale obohacení Uranu musí být i kvůli jadernému palivu a na to USA zájem rozhodně nemá, nejlépe si vzít jejich nerostné bohatství, Venezuela byla ukázka, teď budou chtít Kubu, jako letovisko a taky rozprostřít rakety o kousek dál. Dánsko, taky není marné a ať si přijedou pro Pražský Hrad, my jim ho dáme i s prezidentem. Chápete, že zlo čekalo za mořem tolik let a teď chce kolonie. Říše zla se bude rozmáhat.

Opoziční klube, doufám i za sebe, že vy se do vlady této země už nedostanete nikdy. Zlatý Babiš, jeho vláda bude mít už jen větší podporu lidí a vy půjdete níže. Opoziční poslanci si uřízli jen ostudu. Na vše mají názor a lékaře, ale za 4 roky své zoufalé vlady předvedli toto, někdy nic.

Bože, to je nemocný člověk?
1