"Andrej Babiš označil chování prezidenta Petra Pavla...za směšné. Prezident podle něj dělá kampaň za své znovuzvolení."
😏
Makak a jeho kampaně, díl 385.
P.S.
Chcochol v reakci agituje za Makaka pěkně, prý drbání za ouškem Uršulou. Ony mají koblihy tu licoměrnost a oddanost k Vůdci snad v genech....

Argument o šetření mu Ústavní soud nesežere, vláda, která přebírá placení televize za miliardy a rekonstruuje kanceláře za miliony očividně nešetří. úplně stejně shořel Fiala když chtěl šetřit na soudcích, taky mu to neprošlo, šetřit může tam, kde je to jeho pravomoc, ale jeho prostá většina v jedné z komor parlamentu mu fakt nedává moc rozhodovat o ústavním činiteli, ani na něm šetřit.
Kdybys nedělal ty a tvoji koaliční partneři, resp. spoluviníci z politiky pitomý cirkus, všem by bylo líp, Andy.
Fakt "vďaka" o obohacení české politiky o slovenské prvky, ale nám tu fakt stačil Zeman, Okamura, Konečná... a jiní domácí "výtečníci".
1,4 tis.