Myslím, že Prokop doložil plnou způsobilost na vysoký post v ANO. Jeho schopnost lhát, podvádět, krást a švindlovat je na velmi vysoké úrovni a určitě bude pro profikorupční hnití ANO velkým personálním přínosem. Je jen třeba ještě zapracovat na kňučení, odvracení pozornosti a fňukání "Antiprokóóóp!" a "všeci kradů!", aby dosáhl úrovně jeho bači - cizáckého uja Čerpače.
Ale na zlodějiny ten kluk rozhodně potenciál má, teď ještě zapracovat na zdokonalení v...
To, že by měl dostat padáka ze státních institucí je naprosto jasné. Ale rozhodně by to mělo být podnětem pro finanční úřad a policii, aby si jej hezky proklepli. Ani se nedivím, že má ČR takový schodek v rozpočtu, když jsou ti u moci čím dál víc nenažraní a s penězi daňových poplatníků pracují jako se svým majetkem.
Věříte Ondřeji Prokopovi, že se “svlékl do naha” a vše vysvětlil?
198