

No být to u nás, tak chlapa za pár let pustí a dostane k sobě děti. Ty pak zabije taky a dostane neskutečných 10 let výjimečný trest , ale za pět ho pustí, protože se choval slušně a šlo jen o děti.

Ibra byl velice nadprůměrný útočník. Ale k nejlepším měl hodně daleko.
To co ale na ně ztrácel ve fotbalovém uni to dohnal egem.
A jen hlupák nazve kolegu hlupákem, po tom co kolega sám krotí svá slova.

Okamura má IQ pod 50 ? To jako fakt čekal, že se tes spor bude táhnout roky ?
A co chcete probírat pádě Pittomio? Pan Pavel prostě jede. Prohráli jste.
Chápu, že nechcete, aby jel, protože má větší IQ než celá současná vláda dohromady.
209