

Odpudivá, umanutá osobnost....a to mu nevysvětlili, jeho rádcové, i kdyby ústavní soud byl na jeho straně, že nepojede? Ústavní soud totiž nemá v ruce nástroj, jak vládu donutit, aby na summit jel! A delegaci určuje vláda, ne prezident! Bohužel, nebo bohudík, podle toho, komu straníte....

"Momentálně je však velmi nejasné, kdy definitivní ortel padne. Členové příslušné komise se budou muset s celým případem seznámit, budou mít k dispozici podklady jako etická komise."
Jak se budou muset s případem seznámit???! Všichni v hrubých obrysech vědí, co se stalo, primátor Karviné a v té době i jednatel!!! klubu uplácel(zřejmě prokazatelně), takže pokud jsou důkazy jasné(bez nich by si asi nedovolila etická komise Karvinou vyloučit), i odvolání by mělo být jasně smeteno...

Pokud je Macinka kapr, prezidenta nenahlásí....ÚS nemá vládě co nařizovat!
21