není co.
Nech si to každý přebere sám.
Vždy je někdo pro a jiný proti.
Stará věc.
Volby nejsou o sto procentech.
Spíš o tom, komu se výsledky nelíbí
a má možnost ovlivnˇovat media
Nakonec, nevím, proč vyhrál Babiš, když ten šestislepenec
je dneska tak populární.... Zobrazit vše
V Přívoze.
Nebyl to nedotknutelný?
Ani bych se nedivil.
Zase budou někde volby?
Tak je třeba pošpinit jedny a vyzvednout ty pravé.
Vyšeptaná rapsodie.
Banda všelijakých polito.....a jiných logů
nám to ráda, i veřejnoprávně vysvětlí.
A co RUML a spacáky, to už si nikdo nevzpomíná?
Furt dokola.
U nás se hrobník se převlékl do bílé.
Stejná vypovídající hodnota.
Koubek, Rulík....bleděmodrá sranda.
No, hlavně, že si užijete. Nagelovaní blbečci.
V soukromé sféře byste si ani neškrtli.
Kupka, to je ten, co se u mikrofonu klátí,
jako by měl v každém oku minimálně 4?
Dementní rozdávání bendajlí
je akorát k smíchu.
Sejdeme se, potřepeme si pravicí,
před kamerami
a dáme si řády. Já tobě, ty mně.
Hlavně, že, kolikrát, ta bendajle nemá cenu, ani
té taškařice, kolem toho.... Zobrazit vše
Stávkujte si, třeba celý rok nebo dva.
Vypněte se, třeba na furt.
Já truchlit nebudu.
Hlavně pak nechtějte poplatky za to, co neděláte.
Žebravý mnich zase jede.
¨
Kdysi Sovět nebo Němec vládli Evropě,
dnes je to Ukrajinec.
Furt jedno a to samé.
Kdyby hloupost nadnášela..............
Tím vyhrál válku a všichni se mohou v klidu rozejít.
Vždy je někdo pro a jiný proti.
Stará věc.
Volby nejsou o sto procentech.
Spíš o tom, komu se výsledky nelíbí
a má možnost ovlivnˇovat media
Nakonec, nevím, proč vyhrál Babiš, když ten šestislepenec
je dneska tak populární....
2