Jak , že je prázdná? Měli nachystaný rozpočet v šuplíku a bylo peněz dosti. Tak kde jsou? Babiške, koblihe a jim podobní utřou nos a budou jezdit za drahotu od Fialové vlády!!! To si snad dělají srandu.
„Státní kasa je prázdná,“. Babišova vláda možná ne...
Pokud nepřihlásila, okamžitě odvolat vladu.
17