Kdybych neseděl doma tak bych si odplivnul
A doufám že jim to Andrejko všechno finančně vrátí
RUM
Bureš to prohlásil za směšné zatím je směšný on a ta tlupa kolem něj
Co tak vystěhovat všechny cizince Pitomia Bureše atd
Až se v té jeho hranaté hlavě narodí normální myšlenka tak to pro něho bude takový šok že se zblázní
Jedině na tvojim pohřbu
A co to je Moskva
Nové heslo by mohlo být Volte Zloděje a lháře
Zase to odskáče někdo jiný a Bureš bude vysmátý
A kdo nechce naslouchat tak toho napadneme to je demokracie podle Ruska
Tak velkou židli tam nemají
Kdybych neseděl doma tak bych si odplivnul