

Působí to na mě asi takhle..stejně veřejnoprávní media zaplatíme, akorát to půjde přes prostředníka (stát)…a ještě jim budou jistí lidé diktovat co se může a nemůže říkat. Prý je zákon, že to nikdo médiím nařizovat nemůže, ale už nevíme kdo to bude kontrolovat. Jsem z jistých politiků čím dál víc zhnusena.

Nechápu. Pravděpodobně další existence s nízkým sebevědomím co si musí něco dokazovat.
Kdyby byl ve vztahu nespokojený, tak ze vztahu odejde…tady jde klasicky o nízké sebevědomí (jako bohužel u většiny lidí, kteří mají tohle zapotřebí).

Já měla důkaz, že otec nechává sedmileté dítě samotné doma přes noc - uspí ho a jde do klubu na party nebo na večeři s přítelkyní. Dítě se v noci vzbudí a je samo (samozřejmě mělo strach).
Když jsem to řešila se sociální pracovnicí, bylo mi řečeno, že i když s tím sama nesouhlasí, tak se s tím nedá nic dělat. Že prý takový je zákony že dokud se nic nestane, tak se s tím nedá nic dělat.
Upřímně nevím, co je na tom pravdy, ale pokud to tak opravdu je, tak je...

Může mi někdo vysvětlit, jak je v dnešní době možné, že stát v takovém případě nezasáhne? Všude je plno sociálních pracovníků a nikdo jí není schopný pomoct? Na děti jsou přece vždycky dva rodiče! Šest tisíc korun alimenty na tři děti? To je snad vtip! Kdo se ptá té paní, jestli ze svého výdělku zvládne všechno poplatit? Nikdo. Stát se neustále kasá, jak dělá všechno pro matky s dětmi a pro děti a ve finále akorát nadržuje otcům neplatičům.
Psalo se tehdy o...

Pokud takhle hodnotí realitu, doporučila bych spíš vyšetření vnímání než další politické komentáře.
17