Že by nezvládl už ani to kladení?
Kupka mele nesmysly úpně všude.
Volvo nebrat.
Opravdu trefné hodnocení prezidenta.
Konečně někdo dostal rozum.
Hezky zbastlený článek.
Tomu se říká...veš v kožichu.
Ano, opravdu se to jenom zdá.
Fiala lhal jako premiér, lže i teď.
Ještě že má náš prezidenský pár ochranku.
Pokud bych měl účinnou obranu proti nepřátelským raketám, tak to určitě budu vytrubovat do celého světa. Odporuje to taktice vedení obranného boje.
O šťabajzně mám zcela jiné představy.
Že by nezvládl už ani to kladení?
16