Zatím to cloumá akorát redaktory automobilových magazínů… tak velká angažovanost v chrleni rozličných superlativů na tento vůz značí velkou marketingovou podporu Škoda auto. Protože, ruku na srdce, nic výjimečného pEpiq prostě není….
Tak levný elektrický crossover od Škody tu ještě nebyl. Nový Epiq může zacloumat celým trhem
Škodovka nemá prachy na překladatele? Jednomu z toho dua bych za takový překlad nezaplatil… katastrofa 🫣.
1