

No bohužel,nechci se někoho dotknout,ale ať jsou to Chorvati,Makedonci nebo Albánci jsou to všechno balkánci a jejich mentalitu nezměníte.Vždyť oni ani nemají pojem o tom co to je gastronomie a o tom,že,, náš zákazník náš pán''to by se Vám vysmáli.Jednou jsem byl v Dubrovníku na večeři a ve dvou jsem zaplatil 4500kč.Obsluha ani nepoděkovala a na moji drobnou připomínku k hlavnímu chodu reagovala způsobem,,tady máš a žer''.Nikdy přitom neotravuji a to mám...

Jsem sice sparťan,ale v tomto případě když to máme objektivně zhodnotit tak Chorý na nikoho neplivnul a když se pořádně podíváte na video tak ten loket tam také nebyl s úmyslem.Tak o co jde?Bylo to v zápalu hry.Jde tady jenom někoho dehonestovat.Víď Tvrdíku?

Tady je krásně vidět jak naše soudy nekonají a když se jedná o jakousi v úvozovkách celebritu tak ho podrží i kolegové lékaři.Něco o tom vím protože pracuji jako zdravotník a vím o případech kdy jde skutečně o život.Tato kreatura by jinde dostala 30let.Už v tom roce 1996 se to mělo řešit,ale jak to bývá v těchto kruzích dá se dotyčnému možnost odejít a nic se nestane.Jako v katolické církvi při zneužívání.Kněz se přeloží a jede se dál.Jinak novinář pěkné...

Jak je to směšné.Stalin byl přece s Hitlerem jedna ruka.Nacisti se od rusáků učili všechny zvěrstva a stavěli koncentrační tábory které jsou v Rusku dodnes.Stačí připomenout Katyň kde rusáci povraždili elitu poské armády a označili za tvůrce tohoto masakru fašisty.To je klasický případ ruské povahy,stačí se podívat na Putina.Promiňte,ale rusák není člověk.

Čoveče Lechu Prčechu Ty jsi zrovna druhý Alain Delon.Fuj.Vondroušou nemusím,ale tady se krásně ukazuje,že je stejný metr pro všechny viz Sinner a Swiatek.No hold spravedlnost je spravedlnost.
1