

Pan prezident nemá pravdu jelikož ústava dává prezidentovi významné postavení jako hlavě státu, ale neříká, že „pokud je prezident v jakékoli delegaci, je automaticky jejím vedoucím“.
Mezinárodní jednání – „vedoucí delegace“ je často otázka diplomatického protokolu a pozvánky (kdo je uveden jako šéf delegace), ne automatický právní následek samotné přítomnosti prezidenta.

Jaky byl rozdíl v roce 2009 kdy ODS aktivně prosazovala zrušení koncesionářských poplatků pro Českou televizi a Český rozhlas. Nešlo jen o okrajovou poznámku, ale o konkrétní senátní návrh zákona?
K prosazení jim chyběl jeden hlas.
Proč tehdy nikdo nešel do ulic ?

Jediný kdo skáče je býček.
3