

Proč se tak bojí, však koncesionářské poplatky můžou být dál, ale jen dobrovolné. Když je tolik podporovatelů , tak to bude dost ne? Kdo nechce platit, tak platit nebude a bude ta podpora jen přes státní rozpočet za všechny a to je spravedlivé. Jinak ČT ani Rozhlas teda nezávislá média nejsou. To si všichni co demonstrují by měli uvědomit nebo jsou to jen ti , kterým jdou jednostranně na ruku a líbí se jim to. Demokracie, ale vypadá jinak. O další tvorbě...

Ani nevím, že nějaká ČT je. Jen, že chtějí po všech koncesionářské poplatky. Tak kdo chce platit ať platí ne? Zbytek dle mě z rozpočtu za všechny je správná věc a mají to i v 17 státech unie. Co jim vadí. Prostě budou mít platy dle situace a nebudou přeplaceni. Vždyť za posledních 15 nebo 20 let nevzniklo ani nic na co se dá koukat a zprávy jsou katastrofa.

Konečně je jasné, že ta zelená guma zůstane kde je. Ústava ať si ji ohýbá jak chce je na straně vlády. Pokud by ústavní soud rozhodl jinak, tak je jasně závislý, podporující opoziční sebranku a je na rozpuštění. Myslím si, že ale soudy rozhodnou stejně správně a že si uvědomují hloupost každého návrhu naší ostudy na hradě, tak jak vynucované vydírání přes SMS, které neskončilo ani přestupkem, kterou si na hradě přáli a další. Hlavně , že se Pavek drží koryta.

17 další státech to mají a je to bezproblémové. Tak ať to dají k soudu, ale ať si to zaplatí za svého. Ještě KDU-ČSL to podává. Nevolitelná strana, která je v parlamentu podvodem....už je čas to vyčistit od takových a začít dělat vše pro lidi

Jestli by to ÚS udělal, tak ztratí nezávislost. To ví úplně všichni, protože Pavek a jeho přisluhovači si vykládá ústavu jako by tam bylo napsáno pošlete mě do Ankary, ale k jeho smůle to tam není, ale je tam, že rozhoduje i nese odpovědnost vláda o Pavek je jen na okrasu a o ničem nerozhoduje.
15