Cristiano Ronaldo hraje ve 41 letech za club i za národní tým. Někdo to prostě už ve 30 nezvládá..
Skupina smrti je přece ta naše. Bojovní fotbalisti z Česka, každého diváka unudí k smrti.
Jako fakt tam někdo letí za naším fotbalem? 🫣
Stojí jak figurky, neběhají a naříkají. Jsem rád že s Mexikem končíme, na nás se prostě nedá dívat.
Český team stojících figurín. Aneb necháme protivníka hrát, ono to nějak dopadne 🫣
Speciální vojenská operace na území Ruska 🥸
Proč asistenti? Za nás stačila jedna učitelka a občasný pleskanec za uši 😁
Ta je ze Švýcarska, jak Ahoso Vidaho syn nejvyššího z Prahy.
A Družba už se plní, no jo no 😂😁😂
Zvládne to ten prcek, první třídou a za státní peníze?
Já mám skoro 2 metry a létám jenom economy class, bohužel za svoje.
Budeme závodit s několika násobně větším Polskem 😁 pak budeme dělat přehlídky vojenské techniky na Václavském náměstí.
Proč by nemohl letět první třídou? Proč platit několikanásobek ceny dopravy?
Kor panák ze senátu, který vůbec nic neznamená.
Cristiano Ronaldo hraje ve 41 letech za club i za národní tým. Někdo to prostě už ve 30 nezvládá..
1