

Je to jednoduchý. Potřebujou poštvat voliče proti Pavlovi. Vzhledem k tomu že Andy posledně tvrdil jak se stáhne z politiky pokud nevyhraje tak je jasný že bude kandidovat nadále. A pokud by vyhrál,stane se oligarchou první třídy a potom by asi nikomu nevadilo kdyby prezident cestoval s vládou na jakoukoliv konferenci. Petr Pavel má moji 100% podporu👍

Jsem hrdý volič Petra Pavla. Klaus ani Zeman mu nesahají ani po kotníky.🙂 A teď se dezoláti zblázněte úplně🤣
57