

Vypadá to že nějaký feminista chce zase pomáhat ženám...a nakonec jim zase uškodí.
Jsou zaměstnání kde by s tím problém nebyl. Ale jsou také zaměstnání kde ano- prodavačka, lékařka, recepční, učitelka, úřednice atd. Taková žena ráno zavolá do práce že má menstruaci a tři dny nepřijde , ať to za ní někdo veme? Přičemž třeba kolegyně která to za ní vezme zavolá hned den nato? Jak by to fungovalo? Zaměstnavatelé by asi dávali přednost mužům a ženám po přechodu 🤔

Pokud je prezident přítomen na delegaci tak ji jakožto nejvyšší ústavní činitel vede. Takže pokud si usmyslí a bude zase slibovat něco na co nemá mandát, protože o tom rozhoduje vláda, tak to bude zase trapnost a průser. Vypadá to že se snaží o změnu systému na prezidentský. Kompetence vlady a prezidenta by se měly vyjasnit. Tohle je bordel.

Půjčka 🤣🤣🤣
To bude zlatých záchodů 👍
Možná zbyde na památník "hrdinům UPA"🖕
8