Paliva dost, stačí říct heslo: "Sláva Ukrajině" a hned letíte.
40ti denní benzínový půst... 🙂
A nestačilo by křičet "my chceme mír ne válku"?
To si tak jdeš dobýt Kyjev a najednou bráníš moCkvu. Urááá
Mě je Macinky úplně líto, jak ho prezident Pavel fackuje ze všech stran jako uličníka. 😄
Jako kachny na střelnici.
Sláva Ukrajině!
Když bude mít NATO štěstí, bude si moci podat příhlášku do ukrajinské armády.
Sláva Ukrajině! Sláva ZSU!
Přestalo se dařit. Konfiskace majetku a trest bude?
Nenechte se zmást propagandou, tohle je speciální operace, takhle rusko speciálně vítězí.
Krym se tímto přejmenovává na Krim. Nechtěli jste odjet? Teď už nemůžete odjet.
Krym se tímto přejmenovává na Krim. Nechtěli jste odejít? Teď už nemůžete odejít.
Paliva dost, stačí říct heslo: "Sláva Ukrajině" a hned letíte.
36