

Takže se nám ODS pomalu, ale jistě proměnila v progresivní eurolevici, která vítá migranty z Afriky, staví progresivní nebinární LGBT záchodky, prosazuje 96 různých pohlaví, bojuje proti klimatu i rozumu a zavádí euro, které drtivá většina společnosti v naší zemi odmítá. Kruh se uzavřel a z kdysi silné pravicové strany se stala bezvýznamná eurostrana, která nemá nosné téma ani vůdce.

Tady měla zafungovat celá V4 a postavit se jednoznačně za Maďarsko. Orbán by ji měl svolat a požádat o vojenskou podporu proti Ukrajině která to už totálně svým vyhrožovýním podělala. Trump má ve všem se Zelenským pravdu. On je příčinou té nesmyslné pokračující války.

Přijde mi, že po Macinkově skvělém střetu s Hillary Clinton naše opozice i média vůbec nedokážou adekvátně reagovat. Nikdo z nich ještě nepochopil, že se politika od doby Obamy zásadně změnila. Svět je jinde, styl je jinde. A oni pořád jedou staré fráze a staré nálepky pro které prohráli volby u nás i za velkou louží. Jediné , co dokážou na politiku Babišovy vlády vypotit, jsou infantilní hlášky typu „slabiš“ a podobné rádoby vtipy, se kterými na hlavu...
Doufám, že vás Babiš zprivatizuje a pošle na pracák zelení soudruzi
5