Nejlepší by bylo kdyby se pan Koubek odebral na zasloužený odpočinek.
Tak nám jedna komedie končí to bude velká ztráta pro politiku komupak pověsí na záda tu televizi kterou Prokop nosil?
Ještě větší b-lb než jsem čekal
Spíš Turek by neměl existovat
Staré pořekadlo (ale abych vrány neurazil) vrána k vráně sedá.
Mácinka voni jsou hlava to jo to jo
Mácinka voni jsou hlava to jo
Jenom lhář věří tomu co říká
TJ Čaučuličky krásné pojmenování.
Pěkné korýtka a k tomu zlatý padák v podobě 12 platů, to se to hoduje.
Ty vado já včera si nemohl vzpomenout co jsem zasadil na záhon vedle jahod a měl jsem z toho bolehlav, a vida nejsem sám.
Kdyby to bylo každý den to by bylo PRIMA
Nejlepší by bylo kdyby se pan Koubek odebral na zasloužený odpočinek.
4