

Od samého začátku jsem ho hodnotila jako podrazáka, který jde proti vlastnímu lidu. Nyní to posvětil i kompetenční žalobou. Podrazák který nemá ve světě obdoby. Ve světě se smějí, tady mu ne všichni tleskají. Další ostuda pro ČR.

Za mě si vosková figurína z Hradu podřezává větev sám pod sebou. To jeho kňourání, žalování a dupání nožičkou už je trapné a směšné. Sám v nějakém rozhovoru přiznal, že kdo pojede do Ankary rozhoduje vláda, najednou otočil, a já chci, chci a chci, ubožák.

Tak asi tekhle. ČT a ČRo bude pod tlakem koalice tvrdí lidový vypravěč a věčný kritik Kupka a jemu podobní. Toto čteme dnes s denně. Jaké vedení tam tedy mají tato média? Nikdo mě nemůže donutit k tomu, abych říkala něco, co mi vnucuje druhý. Ano raději z pozice odejdu s čistým štítem. Jestli jsou v těchto médiích stejného názoru, pak tedy uvidíme kolik z nich odejde.

Bé,bé,bé voskové figuríně z Hradu se ubližuje. Vše co se v článku popisuje, na panáčka pasuje. Všude se předvádí jaký je to génius, a cpe se všude tam kde ho nechtějí, ale bohužel ho s nechutí vítají. Všechny ty urážející komentáře zde, co odsuzují názory ostatních jen dokazují to, že nepřipustí jiný názor, než ten jejich. Tak snad se najde nový prezident, který bude prezidentem všech. Tohoto uplakánka z Hradu jako prezidenta neuznávám, ale lid si ho zvolil, tak to prostě je.

Tak když zde pročítám ty komentáře, tak si říkám co jen jsme za národ hlupáků. Kdo čekal, že mu vláda Babiše vrátí cca 20 tisíc co důchodcům snížila, vláda Fialy, musí být úplný negramot. Kde by tak na to sebrali finance, když po Fialovy zůstal astronomický dluh. (důchody pobírá necelé 3 mio občanů). Kdo má trochu rozumu pochopí, a kdo má rozum tak ví, ale bude tady plivat jed.

Hrozný blábol.....Nejhorší co mohlo ČR potkat..
3