

Stávají se čím dál tím víc nebezpečnější. Mělo by se vymyslet, jak je trochu umravnit. Ale to v současné situaci půjde asi těžko, protože se Evropa začíná UA bát a bude skákat, jak si oni poručí. Asi jako u toho pána s knírkem.

No nevím, jediný, kdo tu provokuje je UA a snaží se okolní státy přesvědčit, že to bylo Rusko, aby NATO zatáhli do konfliktu. Vždyť všechny drony, které byly dosud sestřeleny patřily UA.

Ani se nedivím, že ho tam nechtějí. To, co předvedl na UA za metál a nasliboval tam hory doly bez předchozí konzultace s vládou stačilo. Takže nikdo neví, co by provedl tam. Podle vyjádření, jak se objevují v tisku to vypadá, že hlavní slovo chce mít Pavel a ostatní budou jen kývat.

Je to nepříjemné, ale může si za to sám. Podíváme-li se na to bez emocí, tak kam jede, tak vládu kritizuje, viz naposledy Estonsko, nebo slibuje věci, ke kterým nemá potřebné kompetence. Vlastně i ta žaloba o které mluví snad už 3 měsíce a prezentuje se v médiích, vlastně poškozuje tuto vládu a celou ČR. Pak ať se nediví, že nemají zájem ho tam vzít, aby zase něco neprovedl.
12