

Koukala jsem na všechno možné a jednoznačně stojím na stane Macinky, ...US se utrhl ze řetězu, zrušil rozhodnutí vlády na základě zvyklosti, nevyslechnout protistranu ... to zavání. Jediné co mě uklidnilo, že nemůže doplňovat ústavu...ani závazné vykládat. Může pouze rušit zákony nebo jejich částí. Tohle je to politika, nikoliv ústavní věc. Také neznámé text. Ústavní soud se jednoznačně profláknul, tak doufejme že se vzpamatuje

... jen je to člověk, který nepochází z politické strany a může se utrhnout ze řetězu ( počet hlasů nemá na jeho pravomoci vliv )