Vláda zmaru, destrukce státu a veřejných financí zřídila nové ministerstvo pohybu s odůvodněním, že je sportování zdravé a peníze, které jim dala, sebrala školám, takže děti teď nemůžou sportovat 😄 😄 To nevymyslíš 😄 😄 Kdo normální může fandit té bandě nemehel a ekonomických analfabetů?
Vždy jsem věděl za sociku, že jako národ nejsme kompletní , že morálku jsme spláchli do záchodu už po válce a ta svinstva, co jsme páchali , že je jen přízemní pomsta zbabělců , které bohužel podporují ostatní i často ze strachu . Totalita má své nátlakové metody a kriminály, kterými se chrání a zaštiťuje. Bohužel dnes už vím, že ve svobodné zemi se všemi privilegii demokratického státu jsou mnozí u nás schopni záměrně ze svobodného státu pomoci voleb...

Musí se šetřit na dětech, aby bylo pro Agrofert a důchodce.
266