Konečně pár dní hezky. Před chvílí jsem pořezal hromadu dřeva. Příprava na zimu. Škoda, že je zítra neděle a nemůžu pokračovat. Nyní relax u bazénu s pivkem. Krásný to je víkend. Kéž by jich bylo víc. Koukal jsem na předpověď na příští týden a zřejmě je po létě.
Nikoho netěší, že stárne. Ale jsou i výjimky. Několik let jsem v důchodu a od loňského roku již nepracující důchodce. Nemám žádné jiné pravidelné povinnosti (třeba krmit zvířectvo apod.). Závlahy na zahradě mám automatizované a spouští se v noci. Nákupy děláme velké na týden a tak nemusím každý den pro mléko. V domě máme tepelné čerpadlo, které v zimě topí a v létě chladí a udržuje uvnitř krásných 23°C. Prostě a shrnuto - zaplaťpánbůh nemusím v těch veder...
137