"Politický festival" z toho nedělali diváci, ale někdo jiný...
To jsou ti Tútú tak hloupí, žijí v takové sociální bublině, že to nechápou? 🤯
Nebo chtějí dosáhnout absolutního trollingu?
Každopádně divákům a účastníkům festivalu respekt!
Macinka má spálené ucho. Od čeho to máš, ptá se Babiš? Ale, volal mi Klempíř a já žehlil, tak jsem si přiložil žehličku na ucho. A od čeho máš spálené to druhé ucho? To jsem volal pohotovost.
Je to trochu podobná situace. Pokud opravdu nedokázal předpovědět, že dopadne stejně jako Klempíř, máme tedy opravdu intelektuální kapacitu v roli ministra.
No hrozní jsme 😅
Kdo sází vítr, sklízí bouři. Můžou si za tu reakci sami svými vlastními kroky. Bohužel motoristé nemají ani ždibec sebereflexe a proto jim to nikdy nedojde.
894