Nevynechá jedinou příležitost upozornit na sebe... K čemu je nám tento člověk? Co pozitivního a hlavně konstruktivního udělal pro stát? Čím zlepšuje naše životy? Jen štve lidi proti sobě. Dříve se takovým říkalo "traviči studní". Všechno nám jen zhnusí.
Proc tam dneska Macinka lezl? To nepochopil vcerejsi vyprask pro Klempire?
Schvalne, jestli napise stejne nechutny prispevek jako Klempir.
422