No ještě aby pro domácího nevyzněla bitka, když se Krejčík neúčastnil. 😄 To je zase titulek. Dotchin je zralý na psychiatrický ústav, protože nebyl by zápas, aby něco podobného nepředvedl.
Někdy by měl moderátorovi říct, že je sice fajn rozhovor korigovat, nicméně tady skákal pořád do řeči a od začátku útočnej. Fakt špatnej rozhovor z jeho strany.
Pražské Spolu dělá premiérovi ostudu, ODS je pokrytecká, říká Hřib a odmítá odpovědnost za Dozimetr | Prostor X
Líbí se mi jak o politizaci festivalu mluví někdo, kdo si tam přijel dělat svoji politickou agitku. 😄
Macinka je fakt všech teploušů král.
4