Já nemám rád politiky na těhlech akcích.. lidi se přišli bavit, proč poslouchat nějaké tlachy? Jenže Macinka i Klempíř nemají žádný pud sebezáchovy. Vadí mi i na hokeji, tady v Táboře plný stadion tleská Kubovi, já ne. Je to jen předvádění a chlubení se.
Proč tam vůbec leze? U ministra kultury se to ještě dá pochopit, to je jeho náplň práce. Ale proč tam leze ministr zahraničí?
Přišel provokovat? Nebo se potřeboval zviditelnit?
20