

Strašlivé, byl to mezinárodní pionýrský tábor, pedagogická škola, zavřít toho , kdo to nechal takhle zničit. Ale on zanikl i Motel, kde byla nádherná venkovní restaurace s obrovskou terasou. Jestli důvodem bylo, že to patřilo SSM, Pionýru je to ubohé.

Nějak fešáci zapomněli na to, že si politici, soudci- lidi s nadprůměrnými platy od ledna zvedají své výdělky o skoro výši jednoho důchodu. Chci vidět pana Hampla jak by vyžil z důchodu 16 000, měl by zaplatit energie, jídlo, léky. Je to hnus, hojit se na lidech co pracovali 40 let.

Od rána je slyšet v čt jak je všechno špatně ,jak nic nefunguje,Okamžitě se ke všemu vyjadřuje Rakušan, ODS...opět je vše špatně, nějak nechápu, že je to špinění pořád baví.Hlavně urážejí spoustu lidí, kteří pracují- nejen sestřičky, lékaře, vládu, teď i pracovíky IT. Takový hon na čarodějnice.

Ubohost, my už jsme zatáhli politiku úplně do všeho.
11