

Je tomu zhruba přesně 39 let, co jsem maturoval. Dodnes se ještě občas probudím ze snu, že maturitu nemám. Byl to obrovský stres. Vůbec bych se nedivil, kdyby to byla ta příčina. Chudák kluk a jeho rodina.

Já to nějak nechápu. Jsme s manželkou 25 let, je nám 57, děti jsou z domova pryč. Vždy jsme je a měli a máme pořád rádi. Ale teď je přece ten čas kdy jsme ještě relativně mladí a můžeme si plnit sny, které dříve nešly. Proč bych si proboha měl hledat jinou ženskou? S tou svojí už vím, co můžu čekat a co ne. To samé pochopitelně doufam, že i opačně. Je to můj nejdůležitější člověk v životě ( děti taky). Já si tento čas nedokážu vynachválit.

Konečně pár dní hezky. Před chvílí jsem pořezal hromadu dřeva. Příprava na zimu. Škoda, že je zítra neděle a nemůžu pokračovat. Nyní relax u bazénu s pivkem. Krásný to je víkend. Kéž by jich bylo víc. Koukal jsem na předpověď na příští týden a zřejmě je po létě.
27