Estébáku Babiši, ty už neumíš nic jinýho než vyřvávat slovo kampáááň.... pořád a všude. Drž zobák a respektuj to, že prezident je vrchní velitel ozbrojených sil ČR, ty vrchním velitelem ozbr.sil nejsi! A on jako vrchní velitel má právo na summitu NATO být a to nijak neokecáš, ty smetáku! Když tam jezdil na NATO ožrala Zeman, to bylo dle tebe v pořádku?!

Dalo by se to stručně okomentovat: Babiš si se svými kumpány řekl o přesdržku, tak dostal. Není to ale veselý příběh, až sem to nemělo dojít. Byly tady kompromisní návrhy, které nebyly vládou vyslyšeny. Škoda již byla bohužel napáchána.
Všechno je nezvyklé, všechno je kampaň, všichni jsou zaujatí... všichni jsou proti chudáčkovi Babišovi co se musí skrývat jak malá holka za sukní imunity 😅
Opravdu neuvěřitelný tento člověk... to i Sobotka působil jako silnější premiér a to s ním Zeman nakonec těžce vytřel.
672