Lituji hlasu, který jsem mu dal. Stal se z něj autoritářský diktátor, který v přímém přenosu provádí kastraci naší parlamentní demokracie a ve spolčení s demonstrantem od Chvilkařů Baxou a to jenom proto, že má kolem sebe tak dobrý marketing, že dokáže oblbnout tak velkou část národa.
Tón, kterým nyní hovoří a diktuje si, mi obrazně otevírá kudlu v kapse při vzpomínce na to, co lidé s tímto přístupem provedli za bolševika mojí rodině a mnoha dalším v naší...
Konfliktní toxický týpek Macík opět vzrušený v červeném pásmu stupnice, "onanuje" u pultíku ve sněmovně, kope kolem sebe jako vzteklá kobylka, plive jedovaté sliny a kritizuje všechny kolem. Zase jednou nebylo po jeho, jak je evidentně zvyklý už od dětství 😄 Neboj Macíku, Vašík Klausů tě pochová, pohladí po hlavičce a utěší 😄
Koukam, ze rozmazleny chlapecek Macinka nechape, ze je obycejna podrztaska.
On je i ten predseda US vyse postaveny v hiearchii statu nez Macinka.
928