Macinka tvrdí, že se Pavel rozhodl jít konfrontační cestou??
Tak tohle jeho prohlášení vejde do historie jako nejčistší ukázka pokrytectví všech dob.
Nebo si už nepamatuje, jak sliboval tu jeho extrémní kohabitaci a že udělá všechno proto, aby z Pavla udělal jen pokladače věnců a automat na podpisy? A jak ten spor právě on sám přiživuje a eskaluje při každé příležitosti, která se mu naskytne?...
No, že se podle vyjádření výfukářské čivavy zapíše do dějin politoligie je více než jisté a dokonce bych řekl, že se tak již stalo, ale s výsledkem mimo jeho očekávání.
Možná také, když se nějaký nervově slabší poslanec neudrží, dočká se výfukářská čivava i tzv. "mackova šlehu".
Jasně. A ta Macinkova výhružná SMS určená prezidentovi, když se jeho přitroublý hospodský kumpán nestal ministrem, to byl přátelský vzkaz?
Z SMS:
Na druhou stranu já teď stojím před nevratným rozhodnutím, jak dál s panem prezidentem. Myslím, že by to měl vědět. Může získat klid, když já budu mít Turka na MZP. Pokud ale ne, spálím mosty způsobem, který vejde do učebnice politologie jako extrémní případ kohabitace....

Zdravím .Stuchlíková , Dolejší , slouhové opozice . Co ti mohou napsat jiného než co si opozice přeje .Mohou pomlouvat Macinku jak chtěji , je to jedno . Prezident má svoje notičky napsané opozici a ty se neshodují s těmi Vládnimi , proto soudruh Pavel pojede do dupky na křupky a ani ÚS s tím NIC neudělá .
To, že Macinka ministruje je zavádějící. On pouze mistruje nebo ministrantuje. Což je rozdíl. Ale všeho dočasu. Tak ať si užije svých pár dní slávy. Příští volby budou bez klausovic nástěnkáře. Ach já nešťastný, snad se vrhnu z vody na most.
Všichni víme, že ten zastydlej puberťák dělá uražené naschvály jenom proto, že prezident nejmenoval jednoho vygumovaného hajlujícího podvodníka z prostředí pražské galerky ministrem.
Vždyť to proboha sám na sebe opakovaně prásknul. Dělá dusno a ze zájmů České republiky si udělal klacek. Kvůli tomu šaškuje s Ankarou, kvůli tomu zařízl bitevníky pro Ukrajinu, kvůli tomu radikalizuje a antagonizuje společnost.
Jak moc musí být lidi zblbnutí, aby mu tohle baštili?
1,6 tis.