Každý rozumný občan České republiky má právo bojovat všemi dostupnými prostředky proti agrofertizaci našeho právního systému, veřejných institucí a zároveň se tvrdě vymezit proti těm, kdo se chtějí paktovat s 🇷🇺 rudou bestií a šířit tu její narativy. A tím občanem pan prezident je.

Budu se opakovat, ale tato nedospělá hloupá mafiánská příživnické děcka je potřeba dostat z politiky a veřejného života, nebo tuto společnost rozvrátí. Udělejme generální stávku bude to finálně stát méně než je nechat 4roky rozvracet zemi. Ať klidně Pavel udělá s Babišem veřejnou dohodu, že mu za jeho trest dá milost, ale ať odejde do politického důchodu klidně na zámeček do Francie, ikdyž tam asi NE, tam by ho v tu chvíli zavřeli. Tohle musí skončit...
Jen pro informaci Pana Prezidenta volilo 3,36 milionů voličů, macinkovo dvoutakty tři sta tisíc voličů což je desetina. O 1,7 %, překročili hranici 5% vstupu do sněmovny. V tuto chvíli se dá tušit, že těch 1,7 % voličů prozřelo, takže v současnosti těch pěti procent nedosahují, bohužel se vládě drží jako klíšťata a škodí každým coulem...
opzice se raduje je to slyčet už dobře půl hodiny v čt 24,střídají se tam jak paňáci na orlojí,Havel Jurečka a budou další,dnes bychom si je užili,ale já radši vypínám,a´t žije náš nestranný ÚS,který rozhoduje podle zvyklostí
Všechno je nezvyklé, všechno je kampaň, všichni jsou zaujatí... všichni jsou proti chudáčkovi Babišovi co se musí skrývat jak malá holka za sukní imunity 😅
Opravdu neuvěřitelný tento člověk... to i Sobotka působil jako silnější premiér a to s ním Zeman nakonec těžce vytřel.
672