Ti, kteří by měli naši zemi spojovat, jí rozdělují. Rozdělují na pro prezidenta a pro vládu. Rozdělují na venkovany a měšťáky, rozdělují na pro Ruský a pro Ukrajinský, rozdělují na hlupáky a chytráky, rozdělují na lepšolidi a horšolidi.
Ti kteří měli nás, náš národ, naše lidí spojovat je rozdělují.
Každý den se setkáváme s arogancí, slovní agresí s ponižováním jeden druhého....
A celá Naše společnost je zralá na ,,občanskou válku,, Být někde více na balkán a mít jejich temperament a horkokrevnost, tak věřím, že už naše republika není taková jaká je teď. To co se děje nyní (a to myslím cca od Covidu) ať je u moci ANO, nebo ODS, je hnus. Jsem rozděleni tak, že neumíme ani kritizovat vlastní stoupence a v noci když někdo řekne, že je den, tak tomu věříme. (obě strany). V tomto ale dlouho nevydržíme !!! I ,,dobrý den,, od oponenta je brána jako urážka.
Macinkuv poslední projev ukázal jaký odpad člověka to je. To ze zákony ne vždy musi odpovídat jeho výkladu asi dostatečně nepochopil a nedokáže si pripustit ze prohrál v pomstychtivé válce kterou sám vyvolal nepřipouštěním si že Turek něm ve vládě co dělat…nebim co ti dva Turek a Macinka mezi sebou maji ale uz obhajoba Turka je Macinkova obrovská ostuda. Misto toho začíná obviňovat samotnou ústavu české republiky ze se proti němu spolčila, no to je...
No je to smutny pohled. Kdo by cekal, ze se sebou necha exekutivni moc tak detinsky mavat vykonnou moci?! Nejdriv si nechali sjat na hlavu turkem a nyni macinkou. Nejsou schopni pripravit kompetencni zalobu, nejsou schopni pripravit jediny zakon, nejsou schopni niceho… jen podotykam, ze nejsem volic a nikdy nebudu te zlodejske ODS pakaze, ale tohle? Velky spatny a velky slaby!!!
Stařeček Babiš z ŠtB už na to nestačí. Nepomáhají mu ani ty stimulanty co si nitrožilně aplikuje do těla. Hřebečci ze stáje IVK si ho vodí jako nemohoucí a směšnou loutku. Stařík by si měl na sklonku života užívat vnoučat a těch peněz co rozkradl ČR.
Chování Babiše je klasické chování zbabělce.
117