

Z pohledu Kuchařové - jsem žena a plánuji rodinu. Těším se,. protože jsem si vzala krásného chlapa.
A pak rána jako kráva, vzala jsem si chlapa a nesnesu jeho úchylku a ve výsledku mám být já ta špatná????
Však o jeho uvhylce nevěděla. Taky bych to nedala

Naše výprava byla na obrazovce pár sekund 😉 tak moc se líbila, že dostala doposud nejkratší prostor ze všech 😉 opravdu, ale opravdu světové oblečení.
Nádherné oblečení ostatních výprav, které je inspirováno tradicí a národními barvami a hrdostí je nosit i mně osobně vyráží dech.
Naší hrdostí se stala bezpohlavnost, za kterou se pravděpodobně stydí i ti, kteří svou bezpohlavnost pociťují.
Umělec udělal z lidí, kteří vnímají svou osobnost jinak terč....

Osobně bych šla cestou snížení týdenní pracovní doby od 60 let. Ze 40 hodin na 32 hodin, z 37.5 hodin na 30. Zkrácení fondu hodin by znamenalo větší možnost regenerace organismu. Pokud člověk v 60 letech bude víc na PN než v práci položí to systém úplně stejně jako důchodový systém.
Lidé nejsou roboti, nevyměníš součástku a jede se dál.

Čtu tady ty komentáře a z některých mi je hodně smutno. Sestra, která poskytuje tu nejlepší péči kterou je schopná, sestra, která se snaží popravdě popsat své pocity, které mimochodem pociťujeme všichni, kteří jsme na covid odděleních, je téměř ukamenována. Není jednoduché se koukat lidem do očí ve chvíli, kdy vidíte, že život pomalu odchází, je velmi obtížné postavit se smrtí čelem a zůstat stále tou sestrou. Bohužel, covid, je zrádná potvora, která se...

Ti, kteří by měli naši zemi spojovat, jí rozdělují. Rozdělují na pro prezidenta a pro vládu. Rozdělují na venkovany a měšťáky, rozdělují na pro Ruský a pro Ukrajinský, rozdělují na hlupáky a chytráky, rozdělují na lepšolidi a horšolidi.
Ti kteří měli nás, náš národ, naše lidí spojovat je rozdělují.
Každý den se setkáváme s arogancí, slovní agresí s ponižováním jeden druhého....
2