Estébáku Babiši, ty už neumíš nic jinýho než vyřvávat slovo kampáááň.... pořád a všude. Drž zobák a respektuj to, že prezident je vrchní velitel ozbrojených sil ČR, ty vrchním velitelem ozbr.sil nejsi! A on jako vrchní velitel má právo na summitu NATO být a to nijak neokecáš, ty smetáku! Když tam jezdil na NATO ožrala Zeman, to bylo dle tebe v pořádku?!

opzice se raduje je to slyčet už dobře půl hodiny v čt 24,střídají se tam jak paňáci na orlojí,Havel Jurečka a budou další,dnes bychom si je užili,ale já radši vypínám,a´t žije náš nestranný ÚS,který rozhoduje podle zvyklostí
Všechno je nezvyklé, všechno je kampaň, všichni jsou zaujatí... všichni jsou proti chudáčkovi Babišovi co se musí skrývat jak malá holka za sukní imunity 😅
Opravdu neuvěřitelný tento člověk... to i Sobotka působil jako silnější premiér a to s ním Zeman nakonec těžce vytřel.
674