PePa je pěkně namistrovanej! ÚS sice nařídil vládě zařídit akreditaci, aby se mohl summitu účastnit, ale ničím prezidenta nepověřil, tudíž kde bude a nebude, přece o tom teď PePa nebude rozhodovat, navíc, když pozvánky a program summitu je již dávno navržen. To, že je automaticky pověřen vedením delegace určil kdo? Jen PePa! Tohle ještě bude pěkná šaškárna.

Jsem na pana prezidenta hrdý, každý den mi ukazuje ze je ten správný člověk ve své funkci. To že ukončil žabomyší válku tím že nechal rozhodnout soud bylo nejlepší rozhodnutí co mohl udělat. Snad se mu už vláda nebude říkat že něco není v jeho pravomoci když sám ústavní soud řekl že je. Je to největší zastánce demokracie v současné ČR, děkuji pane prezidente že demokracii chráníte a chráníte před totalitou jenž by někteří členové koalice chtěli nastolit…
To se možná budeme divit, až se po summitu dozvíme, co všechno a komu prezident třeba nasliboval. A chtěl bych vidět ten upřímný a šťastný výraz v obličeji pana prezidenta, až si bude podávat ruku s prezidentem Trumpem, možná bude i společná fotka s úsměvem od ucha k uchu. Jo, a pane prezidente, prosím pěkně, moc Česko za nesplnění procenta výdajů na obranu nepomlouvejte, pokud možno o něco méně než v Estonsku. Občané Vám za to budou vděční.
Akreditace, doprovod, fotoaparát a možná lékárničku, kdyby bylo potřeba tam někoho zachránit, místo v letadle a tečka. O tom, že to povede jsem tam nic nečetl a rozhodně to z toho PO "jasné" není. Ale to si kluci, které tento člověk do funkcí jmenoval, měli uvědomit.

Tady vůbec nejde o nějakou mstu ze strany některých členů nynější vlády ... všechno začalo prohrou bývalé vlády. To nestrávil ani pan prezident ani média ... a dávají to najevo při každé příležitosti. Zářným příkladem je Milion chvilek, není třeba komentovat.
No a teď už to jen graduje a předpokládám, že jsme teprve na začátku.
Pan prezident si snad uvědomuje (alespoň to prohlásil), že bude respektovat stanovisko vlády na summitu. Ovšem z minulosti víme, že má selektivní...
Dobře jsme zvolili.
🙂
1,5 tis.