

Tady vůbec nejde o nějakou mstu ze strany některých členů nynější vlády ... všechno začalo prohrou bývalé vlády. To nestrávil ani pan prezident ani média ... a dávají to najevo při každé příležitosti. Zářným příkladem je Milion chvilek, není třeba komentovat.
No a teď už to jen graduje a předpokládám, že jsme teprve na začátku.
Pan prezident si snad uvědomuje (alespoň to prohlásil), že bude respektovat stanovisko vlády na summitu. Ovšem z minulosti víme, že má selektivní...

Kdyby ty výdejní boxy byly umísťovány s rozmyslem a někde nepřekážely, tak by si toho zřejmě nikdo nevšímal.
Také není uvedeno, že se boxy budou rušit ... jen to, že nebudou umísťovány bez ladu a skladu, kam se podíváš.
A ano, myslím si, že po uvedení cla vůči Číně, zásilky ubudou.

Myslím si, že těch stávajících 50% bohatě stačí ... a je zajímavé, že se tady nejvíc ozývají ti, kteří stejně na slevu nemají nárok. A kdyby se sleva zvýšila, tak zase budou kňourat, že je to zbytečné vyhazování veřejných peněz.
Jen když si můžou rejpnout.
Jsem v důchodu a nevolila jsem Babiše, ale už mne ten povyk okolo toho irituje.

Opět pan Vltavský, dvorní chvalořečník našeho "prvního páru".
Chybí mi trošku vzletný popis jeho outfitu, specialita pana Vltavského. První dáme se zřejmě nezúčastnila, to by byl článek dvakrát tak dlouhý a ještě vzletnější.

Jsou určité věci, které nechápu, jak mohly paní novinářku vůbec napadnout. To, že si někdo vleze do Fontany de Trevi (kromě Anity Ekberg), může udělat opravdu jen pako.
Do kostela vás v kraťasech a tílku ani nepustí.
To, že si nedám frutti di mare s parmezánem je proto, že se to k sobě prostě nehodí a šéfkuchaři by to bylo asi jedno.
No a courat po městě s jídlem v ruce ... to opravdu dělá jen buran bez...

Záleží také hodně na tom, jak mají nastavené finance státu. Zřejmě dobře, když nemají strach, že tam nebude nikdo, kdo by vydělával na důchody (jako u nás). Ale nechtějí, aby praskalo ve švech zdravotnictví, aby lidé neměli problémy s bydlením apod.
Dalo by se to ještě zvládnout i u nás, ale rozumně a ne chaoticky...

Opravdu by mne zajímalo, jestli by měl být přístup Ukrajiny do EU se vším všudy ... emisní povolenky, týkající se průmyslu i domácností, povinný registr psů... a zda s tím souhlasí i občané (nebo se jich nikdo neptal? ).

Prezident je automaticky vedoucím delegace ... to říká Ústava ČR, nebo se bude opět podávat žaloba k ÚS?
Jen se ptám ...
1