Teď bude makake a micinke kvičet něco o účelofce a aktivistickém ÚS, ale je jim to houby platné. Kdyby STBák tupě neposlouchal kikinovu podržtašku, mohl se tomuto trapasu vyhnout. Až teď přiletí na summit, bude všem ještě víc k smíchu než byl dosud. Dobře mu tak
Snad neposlechnou... Jaký asi taky může hrozit trest??
Držím palce Babišovi a Macinkovi. Lampasák a hlas opozice tam nemá co dělat. Už tak tam bude Babiš horkotěžko vysvětlovat neschopnost Fialy a neplnění 2% HDP za předchozí 4 roky...
Kdo se domníval, že by to dopadlo jinak musí si dát mokrý hadr
Ty blekoty soudu o naléhavosti by si měli vzpomenout jak naléhavě rozhodovali u fialovců a další debata nemá smysl
Doufám jen , že ho tam tedy vezmou a udělají tam z něho kašpárka, že s ostudou odjede a bude litovat, že to dohnal až sem , já bych šel za usa presidentem ukázal na něj prstem a sdělil mu ,že to je ten bolševik který o něm prohlásil že je odpudivá bytost a ani ruku by si s ním nepodal a bude vymleto
Náš pan prezident tam přeci nechce jet, aby se vyjadřoval k výdajům ČR na zbrojení. Chce být ten, který ostatní politiky z jiných zemí bude poučovat jak mají zbrojit a Je jako vždy, naveden Petrem Kolářem, působícím ve zbrojařském holdingu Colt CZ Group. Uvidíme jak se zachová a jak bude prosazovat, postoje naší vlády a ne jeho vlástní představy a Kolářovi zájmy,
Když tam prezident pojede, tak bych si strašně přál, aby to náležitě využil tím, že si postěžuje partnerům NATO, že přes jeho výzvy a dobře míněné rady se vláda rozhodla bojkotovat procento výdajů na obranu, a aby už konečně řekl prezidentu USA, co si o něm ostatně již hodně dlouho myslí, že je to odpudivá osoba. Tak doufám, že prezident se pochlapí jako správný voják řekne všem od plic tyto své názory, a využije tento summit, který mu posvětil ústavní...
Bývalá klausova sekretářky chtěla extrémně kohabitovat, no tak extrémně kohabituje. A s ní celá ta šestidemoliční sebranka Babišovy poslanecké imunity.
😏
Na diskusi je breku, jako by měl jít dotační podvodník za katr.
😏
A přitom je to prý taková prkotina, kdy je podle úderky každému v NATO jedno, kdo z České republiky na summit přijede.
No, pochopitelne, na summity NATO jezdil vzdy prezident vykonavat svou ustavni povinnost. Cili predbezne opatreni ocekavatelne, jak pak US rozhodne do budoucna se uvidi. Tahle zdrzovaci taktika Babisovi moc nepomohla, mysleli si, ze to odlozi co nejdele, aby to US nestihl rozhodnout, mohlo byt uz rohodnuto davno, takto pan prezident pojede 🙂 Macimutter utrel
A je to jak ma byt....spis melo by byt, on pacinka jeste neco zkusi vymyslet a popre i sam sebe vc. nezavislosti US a jen se ukaze, ze za vsim je jeho urazene ego a klausovska jesitnost, to odkoukal moc dobre. Nicmene dostali pekny policek, cela ta vladni squadra....babisovi to trochu bude fuk, aspon to neni z jeho rozhodnuti a pacinka puka vzteky...
Předběžné opatření poslalo rozvědčíka Pávka (čti Petra Pavla) do Turecka.
No uvidíme jak se pak rozhodne, ale nyní hradní uplakánek vyhrál jednu bitvu- to neznamená že vyhraje válku.
94