Akreditace, doprovod, fotoaparát a možná lékárničku, kdyby bylo potřeba tam někoho zachránit, místo v letadle a tečka. O tom, že to povede jsem tam nic nečetl a rozhodně to z toho PO "jasné" není. Ale to si kluci, které tento člověk do funkcí jmenoval, měli uvědomit.

Pokud Babiš a Macinka prezidentovi ustoupí a Pavel se stane vedoucím delegace, popř. se zúčastní oficiálních akcí, bude to jejich prohra v očích voličů. Určitě si jsou si toho vědomi. Ještě může být veselo... Třetí komora (ÚS) možná přispěchá s nějakým dodatkem. Co by pro svého chlebodárce neudělala...
Tady vůbec nejde o nějakou mstu ze strany některých členů nynější vlády ... všechno začalo prohrou bývalé vlády. To nestrávil ani pan prezident ani média ... a dávají to najevo při každé příležitosti. Zářným příkladem je Milion chvilek, není třeba komentovat.
No a teď už to jen graduje a předpokládám, že jsme teprve na začátku.
Pan prezident si snad uvědomuje (alespoň to prohlásil), že bude respektovat stanovisko vlády na summitu. Ovšem z minulosti víme, že má selektivní...
Tak tím pan prezident úplně ustřelil. ÚS rozhodl, že má být na summitu, ale nespecifikoval v jaké pozici, takže, kde bere tu drzost se automaticky postavit do čela delegace. Opravdu pan prezident nemůže za vzniklou situaci???
Jasně, zrušme vládu. Na co vládu, když si vše určuje prezident.
Přijde mi, že PePa začíná trošku ztrácet přehled v tom, co si ještě může dovolit, co ještě působní důstojně, a co ne. Začíná toho jeho vyskakování být poněkud přespříliš.
"kdo bude na společné fotografii ze summitu společně s předními světovými státníky "
pokud by tohle byla pravda , tak je potřeba udělat vše aby tam nebyl .
Je to neuvěřitelné, ale vše tomu nasvědčuje. taková zarputilost a fňukání to se jen tak nevidí. O ničem nemůže rozhodnout , za nic neodpovídá, . Ta fotografie je jediné o co tu jde.
Doufám že to jeho voliči vidí a v dalším období to hodí raději někomu jinému .
Totéž může tvrdit i Macinka, či premiér, protože PP se svým negativním postojem vůči volebnímu výsledku netají od první chvíle. Následovaly tanečky se jmenováním premiéra, Turka, podání tr. oznámení kvůli Macinkovým SMS, podpora protivládním demonstracím Milionu chvilek, kritika vlády v otázce výdajů na zbrojení- a to i v zahraničí. Nově samozřejmě kritika připravovaného mediálního zákona s podporou stávky, o cestě na summit NATO nemluvě .Je mi líto, ale...
Delegaci povede premiér. Prezident se zúčastní, když si to vymohl u Ústavního soudu. Ale bude tam jako páté kolo u vozu, protože program s jeho účastí nepočítal. Což se Babiš prezidentovi snažil vysvětlit. A je také otázkou, jak se tam dopraví. Zřejmě transportním letadlem armády, CASA. Tedy jako zásilka, spíše balík, který nikdo neobjednal a je pouze do počtu. Tak to se vyplatilo, tlačit na pilu a štěpit společnost. Děkuji, prezidente! Váš volič Jarda.
....jako musím říci, že pan Pavel má skvělé poradce a fázuje svou strategii přesně kam potřebují a asi s cílem, úplně vytlačit vliv pana Macinky a vlády. Nejprve soud, nyní protokolární postupy a co bude pak?
Osobně se mi to celé hnusí a i přístup pana prezidenta a nyní již vím, že jsem při prezidenských volbách neudělal dobrou volbu ač částečně s ním souhlasím že pan pan Macinka nechová adekvátně k pozici jakou zastává + neuctivě a bez pokory k hlavě státu...
PePa je pěkně namistrovanej! ÚS sice nařídil vládě zařídit akreditaci, aby se mohl summitu účastnit, ale ničím prezidenta nepověřil, tudíž kde bude a nebude, přece o tom teď PePa nebude rozhodovat, navíc, když pozvánky a program summitu je již dávno navržen. To, že je automaticky pověřen vedením delegace určil kdo? Jen PePa! Tohle ještě bude pěkná šaškárna.
2,3 tis.