

Co přinesli Česku "huliči"... zpackali a umrtvili DSŘ, ukázali nám, jak se chodí pozpátku, ukázali nám, jak se mají nosit flanelové košile, jak se má udávat a komu co škodí, dokonce prý budou k EK posílat žalobu, že dobytek Babiše produkuje více metanu, než je povoleno... zapomněl jsem na něco?

Nehráli zas tak špatně, čekal jsem to horší, ale Korejci rychlí a moderní přímočarý pohyb s míčem k brance soupeře a s daleko lepší fyzičkou. První poločas doslova utrpení, druhý byl již o něco lepší. Šulc, Schick a Suk hráli bídně. Naopak překvapil Coufal, ale ke konci toho měl plný brejle a Krejčí, Hložek dobrý a Kovář byl na svém místě a zachránil dvě tutovky. No a Chorý už neběhal ani půl hodiny, byl na hadry a k zakončení se ani nedostal. Korejský...

"PePa bude v pondělí na vládě škemrat, aby na něj zbyla dvé místa, pro něj a první dámičku, alespoň v zavazadlovém prostoru. Ale mám obavy, že nezbudou a aby se nerozplakal, pokud mu to nedopadne... podobně, když se zavzdušňoval v TV u sms zpráv, které poslal Máca."

"Tak ať přitvrdí... budou chodit stále do vysílání v černém, třeba i s černou rouškou přes hubu, nebo černou páskou přes oko, mohou chodit pozadu, mohou přidat další černé lišty v TV a posunou o další minuty začátek pořadů...atd. Koho to tankuje, tak ať zaplatí pár odpustků rezatci a chlívku a jde demonstrovat. Mně osobně úplně šumák a jsem přesvědčen, že i většině společnosti."
1,4 tis.