Proč chce Petr Pavel doslova za každou cenu cestovat na summit? Chce zastupovat stát navenek, ale nerespektuje výsledky voleb, nerespektuje vládu, proč? Staví se do čela opozice, stává se jejím lídrem. Zdaleka nejde jen o účast na summitu NATO, jde o politickou nadvládu, jde o politickou moc určovat, co bude s Českou republikou jako suverénní zemí v budoucnu. Nechce se dohodnout a nikdy opravdu nechtěl, důkazem je žaloba na vládu.
Byznys je byznys. Jsou to vlastní zájmy pana prezidenta, nikoliv občanů této republiky s parlamentní demokracií. Má dost velký příjem i s chotí na úkor občanů ČR. Proč mu mají daňoví poplatnici platit výlohy spojené s kompetenční žalobou?
PROČ? Proč tak urputně chce na summit?
Co má za lubem?
Myslím, že nebudu daleko od pravdy, když řeknu, že zde jde o kšefty. V zákulisí se budou sjednávat kšefty s vojenským materiálem a tam prostě prezident republiky nesmí chybět. Válka, zbraně a prachy - to je důvod, proč udělá prezident COKOLIV, aby se tam dostal.
A vůbec mu nevadí, že se chová jako i.iot. Protože - prachy, o které tu jde, za to asi opravdu stojí.
Jaaaaaaaaaaa chci,jaa chci.Jako rozvedcik a byvaly tajny agent Pavek warsavsky smlouvy tam chci.Proc??Neni sice duvod,kafe udelaj i tady,ale jako angazovany komunista nechci sedet doma na zadku a cekat,co mi nakaze prezident Kolar.Chci jet s manzelkou politruckou-kery to samozrejme dycky sluci- naky ty sme hadry z Bazaru.
Netvrdil včera, že žalobu podal aby se vyjasnily kompetence?
Zřejmě se mají předběžně "vyjasnit" v jeho prospěch.
1,1 tis.