Jen ať ve světě vidí jakou nám inkompetentní Slabiš a Prcinka dělají ostudu.
Na summit NATO vždy jezdili prezidenti od Havla po Zemana s jedinou vyjímkou kvůli zdraví Zemana.
A nyní by to mělo být jinak, proč? Kvůli komplexu méněcennosti Macinky?
O takové věci nemá vůbec být řeč, kor když jde o někoho s přímými zkušenostmi a kontakty z NATO.
Ale uvidíme co na to poví ÚS.
Skoro 30 let jezdí na summity NATO prezident, bez ohledu na to kdo jím byl a jaká byla vláda, nikdy to nikdo nezpochybňoval. Až teď se ve vládě ocitla ukřivděná macinka, a ta si vydupala, že tam prezident nesmí. Smutný obrázek slabého premiéra.
A co to změní. Voliči současné vlády jí budou volit i kdyby se všichni stavěli na hlavu a většinu lidí tato kauza stejně nezajímá. Mají úplně jiné starosti : složenky, co s dětmi o prázdninách , jestli budou mít práci a kdo pojede do Turecka je jim úplně jedno. Jestli tam budou soudruzi Babiš nebo Pavel je jim úplně jedno. Kdyby minulá vláda držela program a nebyla arogantní ( někteří) , tak by takový nýmandi jako motoristi a neofašisti SPD nikdy nevládli...
Frajerina je, mit ve svých řadách clověka co kdysi byl druhým nejvyšším generálem NATO a doposavaď tam má velmi dobré jméno a neposlat ho na jednání NATO, kde budou prezidenti a misto něho tam poslat trestně stihaného komunistu a estebáka, který na vše odpovídá "Nevím nerozumím tomu" a sekretářku prominentního komunisty jehož jediná praxe v politice je ovládání kávovaru a hra na kytaru, avšak oba mají modré knížky.
A tak lůza se raduje, sice se mít lépe...
128