Kdo jiný než potomek kovaných bolševiků, který slíbil věrnost tomu režimu, vítal okupanty a dobrovolně se rozhodl vstoupit a sloužit těm strukturám, mohl tolik let po revoluci přinést zpět do vedení naší země autoritářství, papalášství a rozkazovací tón.
Mrzí mě, že je premiérem bývalý stbák. Daleko víc mě ale trápí to, že takový kariérní komunista jako Pavel, dokázal brilantním marketingem přimět tolik lidí přehlížet to, co dělá, jak to dělá a odkud pochází. Stačí sympatický...

No, konečně budou volby zajímavé. Já ho volil, protože jsem nechtěl Nerudovou ani Babiše. A věděl jsem o něm jen to, že byl generál ve štábu NATO. Hmm. Vypadalo to na dobrou volbu. Celkem mi vadí ty argumenty, jak má silný mandát, že ho volilo 3,5 mil. lidí. Myslím, že mnozí asi ne pro jeho osobnost, ale aby Babiš nebyl prezidentem. Třeba se mýlím, ale já to tak udělal.
Už ho volit nebudu. Protože proto.
Agenta Pavla na to druhé kolo od počátku připravují Kolář a spol. Moc a prachy nesmrdí a naopak vábí kandidovat dál ! Tento prekabateny komunista stejně jako ten druhý nejvyšší by řekli, že dokonce skvěle voní i špinavé peníze. Jako za bitcoinu z drogových tržišt. Žijeme v krásné zemi, ale divné době, kdy pravda ani láska rozhodně nezvítezi. Už nejsou pro samou lež, manipulaci a závist ani vidět.
ÚS mimo jiné zdůvodnil předběžné rozhodnutí, tím, že v minulosti ČR na summitech zastupovali prezidenti. Tedy, že je to tradice.
Také tu máme tradici, že minulí prezidenti vždy obhájili mandát. Co se stane v případě, že Pavel neobhájí? Podá žalobu a ÚS zruší výsledek voleb? Nebo vyjádří "předběžnou opatrnost" a volbu zruší a potvrdí Pavla na další období jak velí tradice?
Souhlas, Pavel je vlastenec, není mu lhostejné, že zemi řídí banda populistů, která se ani pořádně nestará o naší obranu.
A to je podle mě jen špička ledovce.
Zatím činnost této vlády hodnotím jen negativně.
Já stále doufám, že se dočkám něčeho pozitivního, co tato vláda udělá...🤔
UDĚLEJTE PROSÍM ASPOŇ JEDNU POZITIVNÍ VĚC❗️🙏
799