Zkrátka makake Babiš prohrál v prezidentských volbách a nyní se mstí jak malý rozmazlený fracek. 🤌
Absolutně bez ohledu na to, jak naše, nikoliv jeho, země bude zahanbena a znevěrohodněna, potažmo regulérní sabotáží obranyschopnosti vysloveně ohrožena.
Ale co od estébáka čekat, když své dvě vlastní děti, na jejichž zdraví veřejně přísahal, pro svou chorobnou chamtivost a mocichtivost namočil do svých...
Kdyby se Babiš choval jako státník a umožnil prezidentovi na summit jet (tak jako jezdili i předchozí prezidenti, není to nic nového), tak by se jistě uvolnilo napětí mezí vládou a Hradem.
I když Babiš možná ty dopisy ani číst nemohl, třeba mu je sežral jeho poradce kohout.
Jenže jak dokládají dva dopisy, které prezident odeslal premiérovi Andreji Babišovi (ANO), Hrad už od dubna hledal smírné řešení.
------------------------
Smírné řešení? Jako: "Pojďme se domluvit, že pojedu a hotovo!"? Vůbec se nedivím, že mu neodpověděl na jeho arogantní postoj.
Nechtěl se domluvit. Kdyby chtěl, tak nebude veřejně vypisovat, že on poletí jako vedoucí delegace a možná vezme členy vlády a Babiše s sebou.
Má co chtěl. Okruh lidi, u kterých je za šaška, se jen rozšiřuje. A to je jen dobře.
Jsem zvědavý na znění toho předběžného opatření. Jako vezměte jej s sebou a posaďte jej k okýnku?
Myslím že to prezident včera vysvětlil logicky, srozumitelně, proč by měl na summit jet.
To že mstivej Babiš nejedná spolu s pohunky od Motorek v zájmu státu, je zřejmé, navíc když ho 2 přerostlé děti drží v šachu.
Nejslabší premiér.
No jo, se slušností a kompromisem u toho hokynáře v zajetí svých koaličních spolupachatelů asi Pavel pochodit nemohl.
Ledažeby si Babiš vzpomněl na ta hesla ze svých plakátů (Česko, pro tebe všecko, Silné Česko...) - ale to byla prostě jen nějaká písmenka bez reálného smyslu.
579